Hakkımızda

BURADA SİZLERİN ELİNİ TUTABİLECEK BİRİLERİ MUTLAKA VARDIR…

1999 YILINDA Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı olarak kurulan Duyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurulduğu ilk günden beri kendini geliştirme ve en iyiye ulaşma çabası içindedir. 2007 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlanma aşamasında merkezimizin adına değerli kurucumuz Suzan KUDAL’ın ismi eklenmiştir.

Ankara’nın merkezinde bulunan Suzan Kudal Duyum Özel Eğitim işitme, konuşma, ses bozuklukları, zihinsel ve bedensel engelli bireylerin rehabilitasyonu konularındaki uzman kadrosuyla eğitim verilmektedir.

Kurulmuş olduğu günden itibaren göstermiş olduğu özverili çalışmaları ve kaliteli eğitimi sayesinde hızla büyümüş ve büyümeye devam ederek örnek ve öncü kuruluş olmuştur.

Gelişmeyi ve öğrenmeyi destekleyen, yenilikleri takip eden çağdaş eğitim anlayışı ile merkezimiz özel gereksinimleri olan tüm bireylerin, bağımsız yaşayabilmeleri için gerekli olan becerileri kazanmaları ve toplumsal yaşama uyum sağlamaları için kaliteli ve bilimsel eğitim yaklaşımları sunmaktadır.

Gücünü çocukların pırıltısından ve ailelerin desteğinden alan Suzan Kudal Duyum Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi uzman ve deneyimli kadrosu, modern eğitim uygulamaları ile önemli çalışmalara imza atmaya devam etmektedir.

HAYDİ SİZ DE, KIZILAY’ DAKİ MERKEZİMİZE UĞRAYIP, ÖNCE GÜLÜMSEYEN LOGOMUZ İLE, SONRA DA SIMSICAK UZMAN KADROMUZ İLE TANIŞIP, FERAH VE RAHATLATICI ORTAMIMIZDA BİZLERİ TANIYIN…

UNUTMAYIN Kİ, SİZİN İÇİN DEĞERLİ OLAN BİZLER İÇİN DE DEĞERLİDİR.

ÖNEMLİ OLAN, HAYATA AYNI PENCEREDEN BAKABİLMEKTİR…